↵↵ Terug

Golden Eregalerij


jeroen fotografiefoto: Jeroenfotografie

Winnaars Gold Cup voorgaande jaren:

2020  --- Geen kwalificatie mogelijk geweest
2019 Gerrit Croese Odin v.d. Gouden Jagers
2018 Loek de Jong Figo v.d. Golden Jagers
2017 Loek de Jong Figo v.d. Golden Jagers
2016 Henk de Ronde Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof
2015 Henk de Ronde Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof
2014 Johan Visser Autumn Arrow of the Golden-Dune's
2013 Hans Dijkgraaf  Falconet v.d. Zarine Zarola
2012 Hans Dijkgraaf  Falconet v.d. Zarine Zarola
2011 Loek de Jong Ivan Nero My Melody of Golden Spirit
2010 Jaap Dansen Lowly Arthur
2009 Johan Visser True Bickel from the Go-Getters
2008 Cees Frijters Jajang Rebel from the Go-Getters
2007 Leen Geelhoed Kuno from the Go-Getters
2006 Leen Geelhoed Kuno from the Go-Getters
2005


Wilma Kesselring
ex-eaquo
Hans Dijkgraaf
Happy Chica from the Go-Getters

Way Out's Hunting Yoram
2004 Leen Geelhoed Kuno from the Go-Getters
2003 Hans Dijkgraaf Way Out's Hunting Yoram

zilverfazant

 
Winnaars De "Zilveren Fazant" voorgaande jaren:

2020   --- Geen Kwalifiatie mogelijk geweest
2019 Philgill's Swing Sjaak Ras
2018 Figo v.d. Golden Jagers Loek de Jong
2017 Figo v.d. Golden Jagers Loek de Jong
2016 Heads Up Bright Skye Petra Romberg
2015 Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
2014 One of Us v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen
2013

More Tail More Fun's Golden Lenco
One of Us v.d. Loenense Hoeve
Leen Geelhoed
Wim van Loenen
2012

Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof
Dvoraks New World v.d. Bleckinkhof
Rob Dings
Minette de Jonge
2011 Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
2010

Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof
Floyd v.d. Zarina Zarola
Rob Dings
C. Ouwehand
2009


High Endeavour's Loyal Boy (Diesel)
Ivan Nero My Melody of Golden Spirit
True Bickel from the Go-Getters
H. de Ronde
L.A. de Jong
J.A. Visser
2008 Karino Luna From the Go-Getters M. Scholten
2007 Almacita Jill Kleo v.d. Loenense Hoeve W. van Loenen
2006 Happy Chica from the Go-Getters W. Kesselring
2005

Kuno from the Go-Getters
Way-Out's Hunting Yoram
L. Geelhoed
H. Dijkgraaf
2004

Way-Out's Hunting Yoram
Makker v.d. Woudstreek
H. Dijkgraaf
H. Riemslag
2003 Sweet Dwarrel of the Four Limes W. Kesselring
2002 Golden Charcoal's Greasin'Bento W. te Raa
2001 Jevgenya's Out Of The Bleu G.W. Dirkse
2000 Liberty Donna v. 't Keijsershof A. Hartman
1999 Od Win Jarl Janice R. Tervoort
1998 Kormo Jorn v.d. Uileburg J.G. Blom
1997 Jevgenya's Out Of The Bleu G.W. Dirkse
1996 Jellewoods Generous Gentle J. Eckhardt-den Ouder
1995 Brenton from Brimwaja Lodge J. Polderman
1994 Jeffrey of the ebony Eyes G. Croese
1993 Darell Kintyre Saro H.Th.P.G. Stevens
1992 Eager Sam v.d. Woudstreek R. Bartens
1991 Eager Sam v.d. Woudstreek R. Bartens
1990 Kevin M. Klippel
1989 Den Dolder Twinkle T. Antonisse
1988 Jevgenya's Velvet Amber A.J.H. de Jong
1987 Heiko Cedar of the Dogs Basket P.M.F. Keijzer
1986 Quinta A.J.H. de Jong
1985 Evelyn Lady v. Spokendam G.J. Laay
1984 Joan v.d. Uileburg J.M. Kosse
1983


Feia Famous v. Renje
Blekx-farm Esau
Faithfull Faya v. Renje
J.v. Opstal
A. van Sander
H. Nulkes
1982


Eager Flasg v. Renje
Wendy v. Bliekstede
Ropy Robo
R. van Amstel
W. Wolhuis
T. Siecker
1981


Osmington Alexander
Azor 
Patricia v.h. Soerensezand
G. van Leeuwen
J. Meersman
R.S. Rothengatter
1980

Nestor
Golden Carsten v. Renje
H. Poortvliet
A. Rodenburg
1979 Holway Slipper T. Pennings
1978 Golden Caya v. Renje J. Labruyére
1977 Enimrod v.d. Drunenborg L. Geelhoed
1976 Amigo v. Hanka's Hof J.G. Lucas
1975 Astrid v.d. Adnorstee J. van de Vorst
1974 Jenta J. Immers
1973 Cito (Arras)  F.A. Schalekomp
1972 Amberly Vobreggen
1971 Zendy v. Sparrenrode N. Noordwijn
1970 Amber of Rayhill G. van de Waal
1969 Honeygold's Animato W. Glas
1968 Honeygold's Animato W. Glas