
De Golden Retriever Club Nederland ontvangt regelmatig vragen over het herplaatsen van Golden Retrievers.
Wij vinden het belangrijk om te benadrukken dat wij niet bemiddelen bij de herplaatsing van honden en geen herplaatsingsorganisatie zijn.
Wij adviseren eigenaren die hun Golden Retriever moeten herplaatsen om in eerste instantie contact op te nemen met de fokker van de hond. De fokker is vaak goed bekend met de achtergrond, de lijnen en het karakter van de hond en kan mogelijk ondersteuning bieden bij het vinden van een passende oplossing of een nieuw thuis.
Wanneer de fokker hierin geen mogelijkheden kan bieden, kan contact worden opgenomen met een organisatie die gespecialiseerd is in de herplaatsing van honden.
Deze organisaties kunnen vaak begeleiding en ondersteuning bieden bij het vinden van een geschikte nieuwe plek.
In de toekomst kunnen fokkers die aangesloten zijn bij de GRCN kunnen op de fokkerslijst aangeven wanneer zij een Golden Retriever beschikbaar hebben voor herplaatsing. Geïnteresseerden kunnen hierover rechtstreeks contact opnemen met de betreffende fokker.
Het bestuur van de GRCN



















