Gold-Cup punten 2025 tot nu toe:
Naam Voorjager | Naam Hond | Aantal punten behaald |
Peter Roorda | Fit As a Fiddle v.d. Zarina Zarola | 10 |
Kayleigh Meuleman | I'm lost without you of eager spirit | 10 |
Aad van der Zanden | Philgill's Skylar | 8 |
Claudia Emck | Philgill’s Suzy | 8 |
John van Steen | Heatherfield van de Bleckinkhof | 6 |
Koos Maasbach | Renssor Keep In Touch | 4 |
Hans Dijkgraaf | Philgill’s Key | 2 |
Selectiecriteria Gold Cup:
- De 1e vijf combinaties welke op de GRCN-ORWEJA Workingtest (OWT) een certificaat in de open klasse hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e tien in de einduitslag; 10 – 8 – 6 – 4 – 2 pnt.
- De 1e vijf combinaties, welke op de GRCN-WT een A-certifikaat hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e tien in de einduitslag; 10 – 8 – 6 – 4 – 2 pnt.
- De 1e vijf combinaties, welke op de GRCN-MAP een A-diploma hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e tien in de einduitslag; 10 – 8 – 6 – 4 – 2 pnt.
- De combinaties welke op de door de GRCN georganiseerde veldwedstrijden of Mock Trial open klasse een kwalificatie hebben behaald;
Veldwedstrijd op post : Veldwedstrijd v.d. Voet Mock Trial Open klase U (CAC) 12 pnt. U (CAC) 14 pnt U 10 pnt U 10 pnt. U 12 pnt ZG 7 pnt. ZG 07 pnt. ZG 10 pnt. G 4 pnt. G 04 pnt. G 07 pnt. - De winnende combinatie van de voorgaande Gold Cup ontvangt ook een uitnodiging voor deelname.
- De combinatie(s) welke aan de meest recente NIMROD-proef hebben deelgenomen worden altijd uitgenodigd.
Bij gelijk eindigen in de uitslag worden aan de combinaties dezelfde punten toegekend, ook bij gelijk eindigen op de 2e/3e plaats bij GRCN-CD/SJP-proef en 3e/4e plaats op de GRCN-OWT/WT/MAP, leeftijd voor plaatsing is niet meer bepalend.